<-BlogTitle->
این توضیح را حتما بخوانید
روش های کاربردی و آزموده شده موفق امر به معروف و نهی از منکر و خاطرات مربوطه

در باب اهمیت امر به معروف و نهی از منکر تا کنون کتاب ها و مطالب زیادی چاپ شده و تقریبا همه به وجوب آن و اهمیت آن واقف هستند. اما خود امر به معروف و نهی از منکر یک هنر و شجاعت خاصی را می طلبد. خواندن خاطرات امربه معروف و نهی از منکر این شجاعت را به خواننده می دهد ضمن اینکه ایده های موفق و موثری را در ذهن افراد ایجاد می کند. مجموعه ای از خاطرات که در وبلاگ حاضر گردآوری شده است حاصل مدتها جستجو و گردآوری مطلب توسط نویسنده است که به جرات می توان ادعا کرد در هیچ وبسایت یا وبلاگی به این جامعی آورده نشده است. شما نیز می توانید خاطرات خود را از طریق ایمیل (fatemion1381@yahoo.com) و یا در بخش نظرات ارسال کنید تا به وبلاگ اضافه شود. با امید گسترش روزافزون این دو فریضه مظلوم الهی در جامعه اسلامی عزیزمان.

 

هدایت نوجوانان به نماز در مدرسه

یک آقایی که توی دبیرستان تدریس دارند یه دفعه می گفتند موقع نماز که میشد توی مدرسه ، من توی وضوخانه ی بچه ها وضو می گرفتم.و توی این فاصله ی بین دفتر مدرسه و وضوخانه به بچه هایی که نمی خواستند نماز بخونند یا حواسشون نبود یا حالش رو نداشتند می گفتماِ ، شما هم می خواید نماز بخونید؟ منم داشتم می رفتم وضو بگیرم . بیاید با هم بریم.یا مثلا می گفتم می خوای بری نماز بخونی؟ آفرین!اونا هم اگه حتی نمی خواستند نماز بخونند ، دیگه پا میشدند و با من نماز می خونند.

 • نوشته : م ج
 • تاریخ:
 •  
 • |

  maaruf

  م ج

  maaruf

  http://maaruf.blogfa.com

  معروف

  معروف - هدایت نوجوانان به نماز در مدرسه

  معروف

  در باب اهمیت امر به معروف و نهی از منکر تا کنون کتاب ها و مطالب زیادی چاپ شده و تقریبا همه به وجوب آن و اهمیت آن واقف هستند. اما خود امر به معروف و نهی از منکر یک هنر و شجاعت خاصی را می طلبد. خواندن خاطرات امربه معروف و نهی از منکر این شجاعت را به خواننده می دهد ضمن اینکه ایده های موفق و موثری را در ذهن افراد ایجاد می کند. مجموعه ای از خاطرات که در وبلاگ حاضر گردآوری شده است حاصل مدتها جستجو و گردآوری مطلب توسط نویسنده است که به جرات می توان ادعا کرد در هیچ وبسایت یا وبلاگی به این جامعی آورده نشده است. شما نیز می توانید خاطرات خود را از طریق ایمیل (fatemion1381@yahoo.com) و یا در بخش نظرات ارسال کنید تا به وبلاگ اضافه شود. با امید گسترش روزافزون این دو فریضه مظلوم الهی در جامعه اسلامی عزیزمان. امر به معروف و نهی از منکر (روش های تجربه شده و موثر + خاطرات)

  معروف

  پیج رنک

  قالب بلاگفا

  قالب پرشين بلاگ

  قالب وبلاگ

  Free Template Blog